www.dekor.land Dekoratif objeler online satış sitesi hizmete girdi

0
442

Dekor.land Bir MEDYA.EXPRESS  kuruluşudur.

1974 yılında grafik sanatların kalbi (Babı-ali) Cağaloğlu’nda MATBAA’da başladı GÜZEL SANATLAR serüvenimiz;
Yıllar içinde matbaanın ana kolları Basın – Yayın – Fotoğraf – Grafik ve Reklam  dallarındada yoğrularak feyz aldık yıllarca.
Bu bilgi ve birikimizle 1988 yılında Boğaz Reklam adıyla reklam ve matbaa sektörüyle yola çıktık o gün bu gündür aralıksız piyasanın içideyiz.

Matbaacılığın yanı sıra Açık hava reklamcılığındada uzmanlaştık görsel reklamlarla birlikte paslanmaz metal harflerde iş kolumuz oldu, Yıllardır GÜZEL SANATLARla birlikte metalede şekil verdik.

Yeni projelerle Yıllar önce (Babı-aliden) Cağaloğlu’ndan aldığımız feyz ile bir türlü kopamadığımız
“Kağıdın Dokusu ve Mürekkebin Kokusuyla”
hayatımızın vazgeçilmezi uzmanlık alanımız olan, Medya sektöründede yer alarak Profesyonel ekip ve ekipmanlarla
Gazete – Dergi – Rehber – İnternet Yayıncılığı ve online satış yapan kuruluşumuz MEDYA.EXPRESS ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Ürünlerimizi internet ortamında daha geniş kitlelere ulaştırmak için www.dekor.land online satış sitesini yayına başlattık.

Burada Kanvas Tablolar ve Metal Tabloların yanısıra Nadide birbirinden özel dekoratif objelerle evinizde ve ofisinizde çok güzel bir atmosfer oluşturacaksınız.

www.dekor.land
baskı alanında üretici firma olarak faaliyet gösteren, ev ve işyerlerinizin duvarlarını süsleyebilmeniz için, her dekorasyona uygun kanvas tablo baskıları üreten bir kuruluştur.

En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanarak, el işçiliği ile üretilen kanvas tablolar, modern ve klasik mimariye hizmet etmektedir.

www.dekor.land başta kanvas tablo olmak üzere, çerçeveli tablolar, tuvale ve fotoğraf kağıdına dijital baskı fotoğraflar, poster baskı ve kişi ve kurumlara özel tasarımlar ve toptan kanvas tablolar üretmektedir.

Yüzlerce adet, görseli içeren imaj bankası sayesinde, dekoratif tablolar, manzara tablolar, sanatsal tablolar, en yeni tablolar, parçalı tablolar, 5 parçalı tablolar, 4 parçalı tablolar, 3 parçalı tablolar, gibi onlarca kategorilerimiz arasından günümüz modasının en popüler görsellerini seçebilir, seçtiğiniz görselleri istediğiniz ölçülerde sipariş ederek duvarlarınızı hiç görülmemiş kanvas tablolarla dekore edebileceksiniz.

Hazır Kanvas bölümünden, kişiye özel tablolarınızı kendiniz oluşturabilir, Senin Kanvasın bölümünden dilediğiniz fotoğrafı kendiniz yükleyerek, sevdiklerinizin resimlerini unutulmaz birer kanvas tablo haline getirebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri ve dünya trendleri takip edilmekte olup, imaj bankamız sürekli olarak güncellenecektir.

GÜZEL SANATLARla birlikte metalede aynı özveriyle şekil veren DekorLand Metal tablolar, metal saatler, metal askılar ve çeşitli metal objelerlede evize ve ofisinize değer katacaktır.

Ürünlerimiz web sitemiz üzerinden satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. En iyi tablo fiyatları ve kalitesi ile deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Tarzınızı seçin Ev ve Ofisinizde, DEKORLAND objeleri ile dekorunuzu tamamlayın…