SAHİBİNDEN KAT KARŞILIĞI ARSALAR ARIYORUZ!

0
520

KAT KARŞILIĞI ve KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA
BİNALAR ARSALAR ARANIYOR

Sizin İçin “GÜVEN” İnşa Ediyoruz…

Kentlerdeki çarpık yapılaşma ve yarattığı sorunların çağdaş şehircilik ilkeleri ve planlama esaslarına uygun olarak yeniden yapılandırılmasını sağlamak üzere kentsel dönüşüm projeleri gündeme gelmiştir. Bu hususta 5393 sayılı Belediye Kanunu, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile ekonomik ömrünü doldurmuş ya da geçmişte yaşanan depremlerde zarar görmüş olan binaların yıkılarak yerine daha sağlam, deprem yönetmeliğine uygun ve sağlıklı yapıların inşa edilmesi öngörülmüştür.
Bu durumları göz önünde bulundurularak, EMLAKLAND’ın Çözüm ortağı olduğu konusunda uzman ekip ve ekipmanları olan İnşaat & Müteahhitlik firmalarıyla,
ekonomik ömrünü tamamlamış veya mülk sahibinin yenilemek istediği binalarını ya da bina yaptırmak istedikleri boş arsalarını alıyoruz; depreme dayanıklı, lüks donanımlı, ısı ve ses yalıtımlı, modern, daha güvenli yaşanabilir binalar inşa ediyoruz.

İstanbul’da daha iyi ve daha “GÜVENLİ” yaşanabilir binalar yapmak için çıktığımız bu yolda, “EMLAKLAND” markası ile hizmet vermekteyiz.
Siz de Ailenizle Güvenli ve huzurlu bir yaşama başlamak
için lütfen bizi arayınız.

SAHİBİNDEN SATILIK / KİRALIK / DAİRELER / DÜKKANLAR /TİCARİLER
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY 
ve ÇORLUDAKİ ARSALAR / TARLALAR
İÇİNDE HİZMETİNİZDEYİZ.

“SİZİN İÇİN DAİMA SİZİNLE”