İstanbul Gençlergücü Spor’dan İstanbul Spor Camiasına Ziyaret

0
209

İstanbul Gençlergücü spor kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı İstanbul spor kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret etti.

PTT 1 lig Takımı İSTANBUL spor kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu ve İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ spor kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Büyükçekmeçe Tepeçikte Bulunan ÖMER SARIALİOĞLU Tesislerinde Bir Araya Gelerek 2021-2022 futbol sezonunda PTT 1.ligde Şampiyonluk Yolunda İSTANBUL Spor Kulübü Camiasına Başarı Diledi.


İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Yaptığı Açıklamasında İSTANBUL Spor Kulübü Köklü Bir Camia ve Süper Lig yolunda PTT 1. lig’de Mücadele Ediyor.
Başkanımız ECMEL FAİK SARIALİOĞLU İSTANBUL spor Kulübümüzün Başarısı için Elinden Geleni Yapıyor Bizde Amatör Kümede Mücadele Eden Spor Kulübü Camiasıyız Başkanımıza İSTANBUL Spor Kulübümüzün Daha iyi Yerlere Gelmesi için Her Zaman Yanındayız. Süper Lig Yolunda İSTANBUL Spor Kulübü Camiasına Başarılar Dileriz dedi.

Günün anısına Genç başkan Özgür Subaşı plaket ve İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü forması hediye etti İstanbul spor kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu da, Genç başkana İstanbul spor formasını hediye etti.