Hadise çılgına döndü! Ünlü şarkıcı Hadise kaybedince sinirlerine hakim olamadı!

0
256

Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla gündemde olan Hadise’nin ailesi ile olan problemleri bir türlü bitmiyor.

Geçtiğimiz günlerde annesinin doğum gününü kutlayan Hadise’nin paylaştığı fotoğraflarda ablasının olmaması aralarındaki buzun hala erimediğini ortaya koymuştu. İddialara göre bir dönemi birlikte çalıştığı ablası ile Hadise davalık oldu. Ablası Hülya Açıkgöz ile çalıştığı dönemde açılan “hadise.com” sitesinin haklarını ablasından almak isteyen Hadise mahkemeye başvurmuştu. Ama Hadise mahkemeden beklediği cevabı alamadı. Hadise kaybettiği mahkeme sonrası adeta çılgına döndü ve sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü…
İşte Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz için kullandığı ağır sözler…
Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla gündemde olan Hadise’nin ailesi ile olan problemleri bir türlü bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde annesinin doğum gününü kutlayan Hadise’nin paylaştığı fotoğraflarda ablasının olmaması aralarındaki buzun hala erimediğini ortaya koymuştu.

ABLASINA DAVA AÇTI
Uzun bir süredir domain adresini geri almaya çalışan Hadise, sorunu ablasıyla çözemeyince olayı mahkemeye taşıdı. 3 Kasım 2004 senesinde kaydedilen hadise.com adresi için ünlü şarkıcı, 2 Aralık 2019 tarihinde Belçika’daki ablasına dava açtı. Hadise’nin geçtiğimiz senenin sonlarına doğru başlayan domain davası, ünlü şarkıcının beklediği gibi sonuçlanmadı.
2012 yılında hadise.com domainini, Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz, 30 bin dolar ödeyerek satın almıştı. Hadise, Türkiye’de marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybetti.

“ZEHİRLİ İNSAN ZEHİRLİDİR”

Davayı kaybettiğini öğrenen Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlerle öfke kustu: “‘O hala senin kız kardeşin’ demekten vazgeçin. Zehirli insan zehirlidir! Aile olsun ya da olmasın size sürekli zarar veren insanlardan kaçmakta özgürsünüz.”
Kaynak: SABAH