Genç Başkan Özgür Subaşı Anadolu Dernek Tv Yönetimini Ziyaret Etti

0
471

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Anadolu Dernek Tv Yönetim Kurulu Başkanı GÖKHAN ŞAHİN ve Yönetimi Ziyaret Etti.

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Anadolu Dernek Tv Yönetim Kurulu Başkanı GÖKHAN ŞAHİN’i ve 2 inci Başkan UĞUR SARIASLAN’ı Ziyaret Ederek Günün Anısına İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Özel Yapılan Forma Hediye Etti.

Yapılan Görüşmede Anadolu Dernek Tv Yönetim Kurulu Başkanı GÖKHAN ŞAHİN’le İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Yakın Zamanda Spor Sanat Panorama Programını Anadolu Dernek Tv de Amatör Futbolu Gündeme Getirmeye ve Ekrana Taşımak İçin El Sıkışıp Anlaştılar.

Spor Sanat Panorama Programını Hazırlayan ve Sunan İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN Daha Önce Gala Tv , Yurdum Tv , Mavi Karadeniz Tv ve Şimdi’de Anadolu Dernek Tv ‘ de Amatör Futbol Kulübü Camialarını Gündeme Getirmeye Hazırlanıyor.

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Yaptığı Açıklamasında Elimizden Geldiğince SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI Adıyla Amatör Spor Külüblerimizin Sesini ANADOLU DERNEK TV Ekranlarında Televizyona Taşıyacağız Spor Kulübü Başkanlarımızı Yöneticilerimizi Hocalarımızı ve Oyuncularımızın Veterelerini Canlı Yayın Yaparak Ekranlarda Olmaya Devam Edicez Bize Destek Olan ve Yanımızda Olan Herkese Teşekkür Ederiz Dedi.