Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

0
848

Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü komedyen Cem Yılmaz ile oyuncu Serenay Sarıkaya’nın evleneceği iddia edildi.

Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz birlikteliği konuşulmaya devam ediyor. Atina’daki fotoğraflarla belgelenen aşk, Sarıkaya’nın da, “Her şey göründüğü gibi” sözleriyle itiraf edilmişti.

Çift ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

2. Sayfa’nın haberine göre; 45 gündür sevgilisi Serenay Sarıkaya ile karantinada olan Cem Yılmaz, Sarıkaya’ya evlenme teklifi etti.

Karantina günlerinde evlilik provası yapan çiftten Serenay Sarıkaya’nın ise henüz ne cevap verdiği bilinmiyor.

Ünlü çift, karantina günlerinde Ozan Güven ve kız arkadaşıyla sık sık okey oynuyor.

 

Samyeli üstü kapalı ihanet iması ve “Konduramadım” açıklaması ile uzun süre magazin gündeminde yer edinmişti.

Samyeli, “Açıklama gibi büyük laflar etmeyelim. Benim birkaç söz borcum var. O da siz basına… Ben asılsız haberlerden dolayı çok tramvalar yaşadım. O yüzden ön yargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslar hakkında çıkan haber üzerine bir yazı yazdım ve sosyal medyadan yayınladım. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Ekim ayında 3. şahıslar hakkında çıkan haber üzerine bir yazı yazdım ve sosyal medyadan yayınladım. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Ben bilmiyormuşum. Görememişim. Hiç ihtimal vermedim ve hiç konduramadım. Beni lütfen mazur görün. Size haksızlık etmişim. Daha fazlasını söyleyemem. Hiç yakışık olmaz. Bana yakışmaz. Siz neler yaşıyorsanız, ben de onları yaşıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: HaberTürk