ANTALYA’NIN DÖRT BİR YANI KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜ

0
337

Büyükşehir Belediyesi bayrak ve maske dağıtıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet’in ilanının 97’nci yıldönümü kutlamaları ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi şehrin dört bir yanını Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle donatırken, vatandaşlara ve esnafa da bayrak ve maske dağıtılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunun tüm Antalya’da yaşanması için seferber oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’ne bağlı sayaç okuma ekipleri Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına vatandaşların da bayraklarıyla katılması için sokak sokak gezerek Türk Bayrağı dağıtıyor. Büyük bir mutluluk yaşayan vatandaşlar bayraklarını evlerinin balkonlarına ve işyerlerine asacaklarını belirterek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

CADDE VE BULVARLAR SÜSLENDİ
Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde Antalya’nın dört bir yanını da Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle donattı. Kent merkezi ve ilçelerde bulvar, cadde ve sokaklar kırmızı beyaza büründü. 24 Ekim’den bu yana ilçe ilçe gezen Antalya Büyükşehir Belediyesi mobil etkinlik otobüslerinin konser verdiği bölgelerde de cadde ve sokaklarda vatandaşlara Türk bayrağı ve maske dağıtımı yapılıyor.